ارتباط از طریق واتساپ

ادکلن زنانه رفرش مدل کول واتر حجم 25 میل

20030

جدید

رایحه‌ی اورجینال: Davidoff Cool Water

طبع: خنک و شیرین

حجم: 25 میلی لیتر

کشور سازنده: ایران

جزییات بیشتر

24,000 تومان

موجود نیست

این محصول در انبار موجود نیست
 
بررسی تخصصی

عطر دیویدوف کول واتر زنانه پس از گذشت سالها از ارائه نسخه کول واتر مردانه در سال 1996 توسط پیر بوردن طراحی و به بازار جهانی عطر و ادکلن عرضه شد.

رایحه عطر زنانه دیویدوف کول واتر برگرفته از نسیم خنک اقیانوس ها میباشد .

این عطر رایحه بسیار آرام همراه با نت های آبزی شبیه به رایحه اقیانوس و بوی آب دریا، مرکبات و چوب ها دارد. رایحه این عطر بسیار تازه و نرم می باشد. این عطر از دو کلمه cool (به جذاب و یا گیرا) و water (به معنای آب) تشکیل شده است و این مفهوم را می رساند که رایحه این عطر، شبیه به بوی آب تازه ی اقیانوسی و طبیعی است.

این عطر زنانه بسیار مناسب برای محیط های کار است از آن جهت که به نوعی عطر سبکی به حساب می آید. از طرفی رایحه این عطر بسیار یونیک(به معنای خاص) است و برای قرار های عاشقانه عطر ملایم و جذابیست. اما پیشنهاد می شود از این عطر بصورت گاه گاه استفاده نمائید. اما یک مصرف کننده نظر می دهد که: این عطر، از آن مدل هاست که اگر استفاده اش کنید و به میهمانی یا قرار بروید، احتمال اینکه از شما نام عطر را بپرسند، زیاد است.

  به محض اینکه این عطر را بر روی پوست خود اسپری میکنید بوی خریزه ، به ، آناناس ، مرکبات ، سوسن سفید ، کنار و مویز سیاه و بدنبال ان عسل ، یاس ، گل برف ، کنار ، رز ، نیلوفر آبی ، کیالک و در آخر شاتوت ، هلو ، تمشک ، چوب صندل سفید ، خس خس ، مشک و وانیل را استشمام میکنید . خنکی حاصل از رایحه ی آب اقیانوس را با عصاره ی میوه های استوایی و شکوفه ی بهاری ترکیب کرده و نت پایه ی این محصول را بدست آورده اند .

نوشتن دیدگاه

ادکلن زنانه رفرش مدل کول واتر حجم 25 میل

رایحه‌ی اورجینال: Davidoff Cool Water

طبع: خنک و شیرین

حجم: 25 میلی لیتر

کشور سازنده: ایران

نوشتن دیدگاه

 
دیدگاه‌ها(0)

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

مقایسه 0